€39.69
% €61.29 (35.24% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810046272 P/N: GWD6015 Manufacturer: GEWISS
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "GEWISS GWD6015 Fernausloeser fuer Fehlerstromschutzschalter IDP 25-100 A 110-125V DC 110-415V AC 1TE"
GEWISS SHUNT TRIP RELEASE - IDP 25-80A 2P - 25-63A 4P - 110-125V dc- 110-415C ac - 1 MODULE
GEWISS GWD6015
EAN 8011564821651
Description
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl TE EN 50022 | 1 |
|---|---|
| Bemessungs- spannung (V) | 110-125 DC 110-415 AC |
| Geeignet für | IDP 25-80A 2P / IDP 25-63A 4P |
| Gruppe | xyz |
| Typ | Auslösespulen |
Technical data
| P/N (Part Number) | GWD6015 |
|---|---|
| EAN | 8011564821651 |
| ETIM | EC001286 |
| Weight | 0.06 kg |
| Weight (Package) | 0.06 kg |
Designations
Release
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















