€25.69
% €71.88 (64.26% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810046127 P/N: GW96998 Manufacturer: GEWISS
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "GEWISS GW96998 Gabelkammschiene 3polig 63A 56TE"
GEWISS FORK BUSBAR - 3P 63A - 1 METRE
GEWISS GW96998
EAN 8011564276482
Description
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungs- strom | 63 A |
|---|---|
| Gruppe | xyz |
| Länge | 1 Meter (56 TE) |
| Typ | 3P |
Technical data
| P/N (Part Number) | GW96998 |
|---|---|
| EAN | 8011564276482 |
| ETIM | EC000215 |
| Weight | 0.43 kg |
| Weight (Package) | 0.43 kg |
Designations
Busbar
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















