€9.56
% €14.76 (35.23% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810046114 P/N: GW96985 Manufacturer: GEWISS
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "GEWISS GW96985 Stiftkammschiene 2polig 63A 12TE"
GEWISS PIN BUSBAR - 2P 63A - 12 MODULES
GEWISS GW96985
EAN 8011564276352
Description
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungs- strom | 63 A |
|---|---|
| Gruppe | xyz |
| Länge | 12 TE |
| Typ | 2P |
Technical data
| P/N (Part Number) | GW96985 |
|---|---|
| EAN | 8011564276352 |
| ETIM | EC000215 |
| Weight | 0.06 kg |
| Weight (Package) | 0.06 kg |
Designations
Busbar
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















