€5.97
% €9.22 (35.25% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810046113 P/N: GW96984 Manufacturer: GEWISS
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "GEWISS GW96984 Stiftkammschiene 1polig 63A 12TE"
GEWISS PIN BUSBAR - 1P 63A - 12 MODULES
GEWISS GW96984
EAN 8011564276345
Description
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungs- strom | 63 A |
|---|---|
| Gruppe | xyz |
| Länge | 12 TE |
| Typ | 1P |
Technical data
| P/N (Part Number) | GW96984 |
|---|---|
| EAN | 8011564276345 |
| ETIM | EC000215 |
| Weight | 0.03 kg |
| Weight (Package) | 0.03 kg |
Designations
Busbar
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















