€24.20
% €37.37 (35.24% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810046013 P/N: GW96534 Manufacturer: GEWISS
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "GEWISS GW96534 Trennschalter Reiheneinbaugeraet 415V AC 32A 2P 1TE"
GEWISS COMPACT ISOLATING SWITCH - 32A 2P 250-415V - 1 MODULE
GEWISS GW96534
EAN 8011564447738
Description
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anz. Pole | 2P |
|---|---|
| Anzahl TE EN 50022 | 1 |
| Bemessungs- spannung | 250.0 - 415.0 V |
| Bemessungs- strom | 32.0 A |
| Gruppe | xyz |
| Typ | Stromkreissteuerung |
Technical data
| P/N (Part Number) | GW96534 |
|---|---|
| EAN | 8011564447738 |
| ETIM | EC001545 |
| Weight | 0.06 kg |
| Weight (Package) | 0.06 kg |
Designations
Switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















