€6.47
% €10.00 (35.3% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810046002 P/N: GW96501 Manufacturer: GEWISS
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "GEWISS GW96501 Stiftkammschiene 1 polig 13TE fuer 13 LS- Schalter Kompakt 1P. 1P+N. 2P blau"
GEWISS UNIPOLAR PIN BUSBAR FOR MTC - 1P 13 MODULES 80A BLUE
GEWISS GW96501
EAN 8011564210868
Description
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bemessungs- strom | 80 A |
|---|---|
| Farbe | Blau |
| Gruppe | xyz |
| Länge | 13 Teilungseinheiten |
| Typ | 1P |
Technical data
| P/N (Part Number) | GW96501 |
|---|---|
| EAN | 8011564210868 |
| ETIM | EC000215 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (Package) | 0.04 kg |
Designations
Busbar
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















