€48.10
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810045983 P/N: GW96432 Manufacturer: GEWISS
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "GEWISS GW96432 Klingeltrafo Reiheneinbaugeraet primaer 230V sekundaer 12/24V 30VA 3TE"
GEWISS BELL TRANSFORMER - 30VA 230/12+12=24V - 3 MODULES
GEWISS GW96432
EAN 8011564063778
Description
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl TE EN 50022 | 3.0 |
|---|---|
| Bemessungs- leistung | 30 VA (24 V)/15 VA (12 V) |
| Gruppe | xyz |
| Primär- spannung | 230.0 V |
| Sekundär- spannung | 12+12=24 V |
| Typ | Intermittierender Betrieb |
Technical data
| P/N (Part Number) | GW96432 |
|---|---|
| EAN | 8011564063778 |
| ETIM | EC001547 |
| Weight | 0.42 kg |
| Weight (Package) | 0.42 kg |
Designations
Transformer
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















