€40.00
% €61.76 (35.23% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810045979 P/N: GW96424 Manufacturer: GEWISS
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "GEWISS GW96424 Klingeltrafo Reiheneinbaugeraet primaer 230V sekundaer 12/24V 10VA 2TE"
GEWISS BELL TRANSFORMER - 10VA 230/12+12=24V - 2 MODULES
GEWISS GW96424
EAN 8011564063730
Description
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl TE EN 50022 | 2.0 |
|---|---|
| Bemessungs- leistung | 10 VA (24 V)/5 VA (12 V) |
| Gruppe | xyz |
| Primär- spannung | 230.0 V |
| Sekundär- spannung | 12+12=24 V |
| Typ | Intermittierender Betrieb |
Technical data
| P/N (Part Number) | GW96424 |
|---|---|
| EAN | 8011564063730 |
| ETIM | EC001547 |
| Weight | 0.3 kg |
| Weight (Package) | 0.3 kg |
Designations
Transformer
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















