€2.27
% €3.51 (35.33% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810044909 P/N: GW72121 Manufacturer: GEWISS
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "GEWISS GW72121 Zylindrische Sicherung 14x51 25A"
GEWISS CYLINDRICAL FUSE - TYPE GG - 14X51 MM 690V 25A
GEWISS GW72121
EAN 8011564113541
Description
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Abmessungen (mm) | Ø 14 x 51 |
|---|---|
| Bemessungs- spannung AC | 690.0 V |
| Bemessungs- strom | 25.0 A |
| Gruppe | xyz |
| Schalt- vermögen AC | 80.0 kA |
| Typ | Sicherung |
Technical data
| P/N (Part Number) | GW72121 |
|---|---|
| EAN | 8011564113541 |
| ETIM | EC002704 |
| Weight | 0.02 kg |
| Weight (Package) | 0.02 kg |
Designations
Fuse
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















