€3.55
% €5.47 (35.1% saved)
Available to order, delivery time: 6-8 Weeks
Art. No: WST8810041841 P/N: GW30905 Manufacturer: GEWISS
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "GEWISS GW30905 Playbus Leitungsauslass 1M Schwarz"
GEWISS BLANKING MODULE - 1 GANG WITH OUTLET FOR CABLE - 1 MODULE - PLAYBUS
GEWISS GW30905
EAN 8011564031357
Description
PLAYBUS - Domestic range Modular devices. A range of modular devices for domestic and similar uses; can be composed on frames for rectangular flush-mounting boxes of up to 18 modules, or on square versions. Colours and finishes: satin black, elegant and classy. The range includes commands, socket-outlets, protection, indicators, connectors and devices for the control, safety and comfort of your home.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl Playbus Module | 1 |
|---|---|
| Beschreibung | 1 Einsatz mit Ausgang Für Kabel Ø 4 und Ø 8 mm |
| Farbe | Schwarz |
| Gruppe | Blindabdeckungen |
| Typ | Steuergeräte |
Technical data
| P/N (Part Number) | GW30905 |
|---|---|
| EAN | 8011564031357 |
| ETIM | EC000029 |
| Weight | 0.02 kg |
| Weight (Package) | 0.02 kg |
Designations
Blanking module
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















