€221.21
% €341.53 (35.23% saved)
Available to order, delivery time: 6-8 Weeks
Art. No: WST8810041824 P/N: GW30522 Manufacturer: GEWISS
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "GEWISS GW30522 Magnetventil mit manueller Rueckstellung 3/4" 230V AC 12 VA"
GEWISS GAS SOLENOID VALVE - WITH MANUAL RESET - NO - 230V 50Hz
GEWISS GW30522
EAN 8011564099326
Description
CHORUSMART - Domestic range Glossy white modular devices. The ChoruSmart modular devices make it possible to create infinite combination between devices and plates, thanks to a complete range that is able to satisfy all design, functional and installation requirements. Available in glossy white, bright and versatile, they include rocker button keys with ½, 1 and 2 modules to optimise space, and axial keys in EVO or SMART version for advanced functions. The front attachment system facilitates assembly and release without removing the support.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Beschreibung | Magnetventil |
|---|---|
| Gelieferter Ø | 3/4" |
| Gruppe | Zubehör |
| Leistungsauf- nahme | 12.0 VA |
| Material | Messing |
| Typ | Sicherheit |
Technical data
| P/N (Part Number) | GW30522 |
|---|---|
| EAN | 8011564099326 |
| ETIM | EC010261 |
| Weight | 0.6 kg |
| Weight (Package) | 0.6 kg |
Designations
Valve
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















