€22.35
% €34.51 (35.24% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810041789 P/N: GW30219 Manufacturer: GEWISS
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "GEWISS GW30219 Playbus Steckdose 2M 2P+PE 13A Britischer Standard Schwarz"
GEWISS BRITISH STANDARD SOCKET-OUTLET 250V ac - 2P+E 13A - 2 MODULES - PLAYBUS
GEWISS GW30219
EAN 8011564030534
Description
PLAYBUS - Domestic range Modular devices. A range of modular devices for domestic and similar uses; can be composed on frames for rectangular flush-mounting boxes of up to 18 modules, or on square versions. Colours and finishes: satin black, elegant and classy. The range includes commands, socket-outlets, protection, indicators, connectors and devices for the control, safety and comfort of your home.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl Playbus Module | 2.0 |
|---|---|
| Beschreibung | 2P+E - 13 A |
| Farbe | Schwarz |
| Für Steckstifte | Flach |
| Gruppe | Standard |
| Standard | UK |
| Typ | Steckdosen |
Technical data
| P/N (Part Number) | GW30219 |
|---|---|
| EAN | 8011564030534 |
| ETIM | EC000125 |
| Weight | 0.08 kg |
| Weight (Package) | 0.08 kg |
Designations
Socket outlet
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















