€104.05
% €160.65 (35.23% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810041379 P/N: GW21833 Manufacturer: GEWISS
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "GEWISS GW21833 System Anti Black-Out Leuchte herausnehmbar 2M 230VAC 2h Schwarz"
GEWISS EXTRACTABLE EMERGENCY LAMP - 230V 50/60HZ - 2h - 2 MODULES - SYSTEM BLACK
GEWISS GW21833
EAN 8011564129429
Description
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anz. SYSTEM Module | 2.0 |
|---|---|
| Batterien Typ | Ni-Mh |
| Beschreibung | Herausnehmbare Anti-Blackout-Leuchte |
| Farbe | Schwarz |
| Gruppe | Notbeleuchtung |
| Laufzeit | 2.0 std |
| Linsenförmige Lampe | 2,2 V - 0,25 A |
| Typ | Signalisierung |
| Typ Lampe | Weisse LED |
| Versorgungs- spannung | 230V - 50/60Hz |
Technical data
| P/N (Part Number) | GW21833 |
|---|---|
| EAN | 8011564129429 |
| ETIM | EC001957 |
| Weight | 0.11 kg |
| Weight (Package) | 0.11 kg |
Designations
Lamp
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















