€9.79
% €15.11 (35.21% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810041274 P/N: GW21228 Manufacturer: GEWISS
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "GEWISS GW21228 System TV-Dose 1M IEC Kupplung Daempfung 0dB Schwarz"
GEWISS COAXIAL TV RESISTIVE SOCKET-OUTLET - IEC FEMALE CONNECTOR 9,5mm - DIRECT - 1 MODULE - SYSTEM BLACK
GEWISS GW21228
EAN 8011564128729
Description
SYSTEM BLACK - Domestic range Modular devices. The System modular devices allow the creation of infinite combinations of devices and plates, through a complete range that covers all design, functional and installation needs. Colours and finishes: satin black, elegant and classy. Ideal for flush-mounted solutions (for rectangular or square boxes), surface-mounted solutions and special applications. The range includes control units, socket-outlets, breakers, indicators, connectors and devices for the control, safety and comfort of your home.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anz. SYSTEM Module | 1 |
|---|---|
| Beschreibung | Direkt |
| Dämpfungswerte | 0 dB |
| Electrocod | 0131 |
| Farbe | Schwarz |
| Frequenz | 40-860 MHz |
| Für Verbinder Typ | IEC-BuchseI Ø 9,5 mm |
| Gehäuse | - |
| Gruppe | TV |
| Kabelfixierung | Mit Schrauben |
| Material | Technopolymer |
| Norm | - |
| Schirmung | - |
| Typ | - |
Technical data
| P/N (Part Number) | GW21228 |
|---|---|
| EAN | 8011564128729 |
| ETIM | EC000439 |
| Weight | 0.03 kg |
| Weight (Package) | 0.03 kg |
Designations
Socket outlet
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















