€7.01
% €10.83 (35.27% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810041211 P/N: GW20622 Manufacturer: GEWISS
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "GEWISS GW20622 System Lampenfassung E27"
GEWISS LAMP HOLDER - E27 - MAX 40W - BLACK - 2 MODULES - SYSTEM
GEWISS GW20622
EAN 8011564001039
Description
SYSTEM WHITE - Domestic range White modular devices. The System modular devices make it possible to create infinite combination between devices and plates, thanks to a complete range that is able to satisfy all design, functional and installation requirements. Colour and finiture: glossy white, bright and versatile. Ideal for flush-mounting solutions (for rectangular or square boxes), surface-mounting solutions, and for special applications. The range includes commands, socket- outlets, protection, indicators, connectors and devices for the control, safety and comfort of your home.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anz. SYSTEM Module | 2.0 |
|---|---|
| Beschreibung | Lampenhalter |
| Farbe | Schwarz |
| Gruppe | Zubehör |
| Lampenfassung Typ | E27 |
| Leistung | 40.0 W |
| Typ | Signalisierung |
Technical data
| P/N (Part Number) | GW20622 |
|---|---|
| EAN | 8011564001039 |
| ETIM | EC000401 |
| Weight | 0.05 kg |
| Weight (Package) | 0.05 kg |
Designations
Lamp holder
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















