€ 49,35
% € 84,37 (41.51% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810007820 P/N: A9C23512 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric A9C23512 Contactor d'installation iCT 16A 2S 220V 50Hz MO"
Schneider Electric Contactor iCT 16A 2S 220V 50Hz MO
Schneider Electric A9C23512
EAN 3606480097126
Beschrijving
Stycznik modułowy iCT50r16-20-220 16A 2NO 50/60Hz 220 VAC ,o numerze A9C23512. Optyczny wskaźnik stanu styków wyjściowych, możliwość rozbudowy o styki pomocnicze Jest to urządzenie zdalnego sterowania Prąd znamionowy wynosi 16A Wytrzymałość elektryczna sięga do 100000 cykli dla AC-7A lub AC-1, 30000 cykli dla AC-7C, AC-3, AC-5A lub AC-5B. Maksymalna liczba operacji przełączania to 6 na minutę. Stopień ochrony to IP20 i IP40 w obudowie. Jest montowany na szynie DIN. To urządzenie może być używane do zdalnego przełączania obciążeń oświetleniowych, małych silników (wentylatory, miksery) lub aplikacji systemów HVAC. Jest kompatybilny ze wszystkimi pomocniczymi urządzeniami sterującymi Acti 9, do zastosowań związanych z oświetleniem, ogrzewaniem i wentylacją. Ten produkt jest zgodny z normą IEC/EN 61095.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Bemessungsbetriebsspannung | 250V |
|---|---|
| Bemessungsbetriebsstrom | 16A |
| Gebrauchskategorie nach EN IEC 60947-4-1 | |
| Bemessungsbetätigungsspannung | 220V |
| Spannungsart der Betriebsspannung | AC |
| Spannungsart der Betätigungsspannung | AC |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 2 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Max. Glühlampenlast | 2000W |
| Max. Leuchtstofflampenlast | 850VA |
| Max. Leuchtstofflampenlast (Duo-Schaltung) | 1500VA |
| Max. Leuchtstofflampenlast (parallel kompensiert) | 800VA |
| Schieber für Handschaltung | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 1 |
| Einbautiefe | 43.5mm |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Mit Tag-/Nachtfunktion | |
| Brummfrei | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | A9C23512 |
|---|---|
| EAN | 3606480097126 |
| ETIM | EC001653 |
| SCIP | 429095ee-388a-4184-bea4-16f87e374975 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ820015 |
| Gewicht | 0.12 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.12 kg |
Benamingen
Contactor Contactor Contactor for DIN rail mounting
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.






















