€ 52,21
% € 89,25 (41.5% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810007757 P/N: A9C20633 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric A9C20633 Contacteur d'installation iCT 25A 3S 220/240V 60Hz"
Schneider Electric Contact Installation iCT 25A 3P 220/240V 60Hz
Schneider Electric A9C20633
EAN 3606480375040
Beschrijving
Stycznik modułowy iCT60-25-30-230 25A 3NO 60Hz 220/240 VAC ,o numerze A9C20633. Optyczny wskaźnik stanu styków wyjściowych, możliwość rozbudowy o styki pomocnicze Jest to urządzenie zdalnego sterowania Prąd znamionowy wynosi 25A Napięcie robocze wynosi 400 VAC, a napięcie sterujące to 220 VAC do 240 VAC. Wytrzymałość elektryczna sięga do 100000 cykli dla AC-7A lub AC-1, 30000 cykli dla AC-7C, AC-3, AC-5A lub AC-5B. Maksymalna liczba operacji przełączania to 6 na minutę. Stopień ochrony to IP20 i IP40 w obudowie. Jest montowany na szynie DIN. To urządzenie może być używane do zdalnego przełączania obciążeń oświetleniowych, małych silników (wentylatory, miksery) lub aplikacji systemów HVAC. Jest kompatybilny ze wszystkimi pomocniczymi urządzeniami sterującymi Acti 9, do zastosowań związanych z oświetleniem, ogrzewaniem i wentylacją. Ten produkt jest zgodny z normą IEC/EN 61095.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Bemessungsbetriebsspannung | 400V |
|---|---|
| Bemessungsbetriebsstrom | 25A |
| Gebrauchskategorie nach EN IEC 60947-4-1 | |
| Bemessungsbetätigungsspannung | 220V |
| Spannungsart der Betriebsspannung | AC |
| Spannungsart der Betätigungsspannung | AC |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 3 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Max. Glühlampenlast | 5700W |
| Max. Leuchtstofflampenlast | 2400VA |
| Max. Leuchtstofflampenlast (Duo-Schaltung) | 4800VA |
| Max. Leuchtstofflampenlast (parallel kompensiert) | 2400VA |
| Schieber für Handschaltung | |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Einbautiefe | 43.5mm |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Mit Tag-/Nachtfunktion | |
| Brummfrei | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | A9C20633 |
|---|---|
| EAN | 3606480375040 |
| ETIM | EC001653 |
| SCIP | 6763a476-30bc-4d05-a4bb-93f8d65c3771 |
| ECLASS | eClass_10_AFZ820015 |
| Gewicht | 0.23 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.23 kg |
Benamingen
Contact Installation Contact Installation for DIN rail Contactor
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.




























