36,03 €
% 54,62 € (34.04% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 7-10 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810027687 P/N: PKE16M434 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric PKE16M434 Clavija aérea; PK PratiKa Tornillo; 3P+T; 16 A; IP44; 380 - 415 V"
Schneider Electric CEE plug, screw terminals, 16A, 3p+E, 380-415 V AC, IP44
Schneider Electric PKE16M434
EAN 3303432032111
Descrizione
Deze Pratika industriële verloopplug met ingesloten schroefverbinding is recht. Hij heeft 3P+E-polen, een nominale stroom van 16A en een bedrijfsspanning van 400VAC. De afmetingen van de basisplaat zijn (B) 65 mm x (H) 139 mm. De beschermingsgraad is IP44 en IK08. De brandwerendheid is 850°C. De kabelingangen zijn voor flexibele of stijve kabels. De maat van de kabelingangen in 16A is 8mm tot 15mm voor kabels van 1mm² tot 4mm². De kleur van de contactdoos is lichtgrijs (RAL 7035) met rode gemakkelijke identificatie van de werkende spanning. De frequentie is 50Hz of 60Hz. De klokpositie van het contact is 6u.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| IEC-Stromstärke | 16A |
|---|---|
| Stromstärke nach UL/CSA (wenn UL-Ausführung gewünscht) | -A |
| Polzahl | 4 |
| Spannung nach EN 60309-2 | 400 V (50+60 Hz) rot |
| Uhrzeit-Stellung | 6h |
| Kennfarbe | rot |
| RAL-Nummer | 0 |
| Phasenwender | |
| Schutzart (IP) | IP44 |
| Anschlusstechnik | Schraubklemme |
| Kabeleinführung | Verschraubung |
| Steckrichtung | gerade |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Kontaktmaterial | CuZn |
| Oberflächenbehandlung Kontakte | vernickelt |
| Militärausführung |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | PKE16M434 |
|---|---|
| EAN | 3303432032111 |
| ETIM | EC000140 |
| SCIP | 661ec80b-b956-4b0a-92bb-53046f4cfb4c |
| ECLASS | eClass_10_AKE316015 |
| Peso | 0.15 kg |
| Peso (pacco) | 0.15 kg |
Designazioni
Angle plug CEE angle plug CEE appliance plug CEE connector CEE flush-mounted plug CEE phase inverter CEE plug CEE plug CEE plug device CEE surface-mounted appliance plug CEE surface-mounted phase inverter CEE test plug CEE type connector CEE type plug CEE type plug device CEE wall-mounted appliance plug CEE wall-mounted phase inverter CEEform connector CEEform plug CEEform plug device CEEnorm connector CEEnorm plug device Cekon appliance plug Cekon connector Cekon plug device Container plug ICEE connector ICEE plug device Phase inverter Plug Power supply connector Power supply plug device Three-phase connector Three-phase plug device
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


























