55,65 €
% 84,37 € (34.04% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 4-6 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810023005 P/N: M9U21113 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric M9U21113 Interruptor Automático Multi9 C60H-DC 1P C 13 A 250 Vcc UL 1077"
Schneider Electric Multi 9 OEM MCCB C60H-DC 1-pole 13A C-Char. 250V-DC UL1077
Schneider Electric M9U21113
EAN 3606480741647
Descrizione
Deze Multi9 C60H-DC is een Laagspanningsminiatuur vermogensschakelaar (MCB) voor gelijkstroom. Het is een 1P-vermogensschakelaar met 1 beveiligde pool, 13A nominale stroom en C uitschakelcurve. Het nominale kortsluitvermogen bedraagt 10kA bij 220VDC volgens de EN/IEC 60947-2 norm en 10kA bij 220VDC volgens de EN/IEC 60947-2 norm. Dit product voldoet aan de industriële norm EN/IEC 60947-2. Ze werd speciaal ontworpen om een betere bescherming te bieden door apparatuur te voorkomen en te beschermen tegen elektrische bedreigingen. Dit product beschermt tegen kortsluiting en overbelasting. Dit product is speciaal bestemd voor OEM-fabrikanten (Original Equipment Manufacturers) en bouwers van bedieningspanelen. Het heeft een elektrische levensduur van maximaal 3000 cycli en een mechanische levensduur van maximaal 20000 cycli. De gebruiksspanning is 250VDC. De Ui nominale isolatiespanning is 500VDC. De Uimp nominale stoothoudspanning is 6kV. Het product kan op een DIN-rail worden geklemd. De breedte is 2 stappen van 9mm. Vervuilingsgraad is 3. De productkleur is lichtgrijs (RAL7035). De afmetingen zijn (B) 18mm x (H) 81mm x (D) 73mm. Het gewicht is 0,128kg. Op de aansluitklemmen heeft het een IP20-beschermingsgraad (conform IEC/EN 60529). De bedrijfstemperatuur is -25°C tot 70°C. De opslagtemperatuur is -40°C tot 85°C.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Einbautiefe | 44mm |
|---|---|
| Auslösecharakteristik | C |
| Polzahl (gesamt) | 1 |
| Anzahl der abgesicherten Pole | 1 |
| Bemessungsstrom | 13A |
| Bemessungsspannung | 250V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 6kV |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 230 V | -kA |
| Spannungsart | DC |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 400 V | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 230 V | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 400 V | -kA |
| Frequenz | -Hz |
| Verlustleistung | -W |
| Energiebegrenzungsklasse | |
| Unterputzmontage | |
| Mitschaltender Neutralleiter | |
| Überspannungskategorie | 4 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 1 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Explosionsgeschützt |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | M9U21113 |
|---|---|
| EAN | 3606480741647 |
| ETIM | EC000042 |
| ECLASS | eClass_10_AAB905014 |
| Peso | 0.11 kg |
| Peso (pacco) | 0.11 kg |
Designazioni
Built-in circuit breaker Built-in unit Circuit breaker Control circuit breaker Distribution board-mounted device EB circuit breaker Installation circuit breaker MCB Miniature circuit breaker Modular device Plug-in circuit breaker Protective switch Safety switch Screw-in circuit breaker
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.

































