139,72 €
% 211,82 € (34.04% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Settimane
Art. No: WST8810022959 P/N: M9P22716 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric M9P22716 Multi 9 - N40N - MCB - 3P + N - 16 A - C Curve - 415 V - 10 kA"
Schneider Electric Multi 9 OEM N40N Circuit Breaker 16A 3-pole+N C-Characteristic 10kA
Schneider Electric M9P22716
EAN 3606480572340
Descrizione
Deze Multi9 N40N is een laagspanningsminiatuur vermogensschakelaar (MCB). Het is een 3P+N vermogensschakelaar met 3 beveiligde polen, 16A nominale stroom en C uitschakelcurve. Het nominale kortsluitvermogen is tot 10kA bij 415VAC volgens de EN/IEC 60947-2 norm. Dit product voldoet aan de industriële norm EN/IEC 60947-2. Ze werd speciaal ontworpen om een betere bescherming te bieden door apparatuur te voorkomen en te beschermen tegen elektrische bedreigingen. Dit product beschermt tegen kortsluiting en overbelasting. Het snelle sluitmechanisme, de overspanningsweerstand en de hoge prestatiebeperking verbeteren de levensduur. Dit product is speciaal bestemd voor OEM-fabrikanten (Original Equipment Manufacturers) en bouwers van bedieningspanelen. Het heeft een elektrische levensduur van maximaal 20000 cycli en een mechanische levensduur van maximaal 20000 cycli. De gebruiksspanning is 415VAC. De Ui nominale isolatiespanning is 500VAC. De Uimp nominale stoothoudspanning is 4kV. De werkfrequentie is 50Hz of 60Hz. Het product kan op een DIN-rail worden geklemd. De breedte is 6 stappen van 9mm. Vervuilingsgraad is 3. De productkleur is lichtgrijs (RAL7035). De afmetingen zijn (B) 54mm x (H) 81mm x (D) 78mm. Het gewicht is 0,322kg. Op de aansluitklemmen heeft het een IP20-beschermingsgraad (conform IEC/EN 60529). De bedrijfstemperatuur is -25°C tot 70°C. De opslagtemperatuur is -40°C tot 70°C.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Einbautiefe | 44mm |
|---|---|
| Auslösecharakteristik | C |
| Polzahl (gesamt) | 4 |
| Anzahl der abgesicherten Pole | 3 |
| Bemessungsstrom | 16A |
| Bemessungsspannung | 415V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 4kV |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 230 V | -kA |
| Spannungsart | AC |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 400 V | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 230 V | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 400 V | 10kA |
| Frequenz | 50Hz |
| Verlustleistung | 3.2W |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Unterputzmontage | |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Überspannungskategorie | 4 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 3 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 0.33mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 0.75mm² |
| Explosionsgeschützt |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | M9P22716 |
|---|---|
| EAN | 3606480572340 |
| ETIM | EC000042 |
| SCIP | c839c050-8547-41ce-b0db-e9813554fc09 |
| ECLASS | eClass_10_AAB905014 |
| Peso | 0.32 kg |
| Peso (pacco) | 0.32 kg |
Designazioni
Circuit breaker Circuit breaker for switchgear Control circuit breaker Distribution board mounted device Fixed-mounted device Fuse switch Installation circuit breaker Line protection switch MCB Miniature circuit breaker Modular device Plug-in circuit breaker Protection switch Screw-in circuit breaker
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.





































