45,69 €
% 69,26 € (34.03% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 4-6 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810022956 P/N: M9P22620 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric M9P22620 Multi 9 - N40N - MCB - 1P + N - 20 A - C Curve - 240 V - 10 kA"
Schneider Electric Multi 9 OEM N40N circuit breaker 20A 1-pole+N C-characteristic 10kA
Schneider Electric M9P22620
EAN 3606480572289
Descrizione
Deze Multi9 N40N is een laagspanningsminiatuur vermogensschakelaar (MCB). Het is een 1P+N vermogensschakelaar met 1 beveiligde pool, 20A nominale stroom en C uitschakelcurve. Het nominale kortsluitvermogen is tot 10kA bij 240VAC volgens de EN/IEC 60947-2 norm. Dit product voldoet aan de industriële norm EN/IEC 60947-2. Ze werd speciaal ontworpen om een betere bescherming te bieden door apparatuur te voorkomen en te beschermen tegen elektrische bedreigingen. Dit product beschermt tegen kortsluiting en overbelasting. Het snelle sluitmechanisme, de overspanningsweerstand en de hoge prestatiebeperking verbeteren de levensduur. Dit product is speciaal bestemd voor OEM-fabrikanten (Original Equipment Manufacturers) en bouwers van bedieningspanelen. Het heeft een elektrische levensduur van maximaal 20000 cycli en een mechanische levensduur van maximaal 20000 cycli. De gebruiksspanning is 240VAC. De Ui nominale isolatiespanning is 500VAC. De Uimp nominale stoothoudspanning is 4kV. De werkfrequentie is 50Hz of 60Hz. Het product kan op een DIN-rail worden geklemd. De breedte is 2 stappen van 9mm. Vervuilingsgraad is 3. De productkleur is lichtgrijs (RAL7035). De afmetingen zijn (B) 18mm x (H) 81mm x (D) 78mm. Het gewicht is 0,115kg. Op de aansluitklemmen heeft het een IP20-beschermingsgraad (conform IEC/EN 60529). De bedrijfstemperatuur is -25°C tot 70°C. De opslagtemperatuur is -40°C tot 70°C.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Einbautiefe | 44mm |
|---|---|
| Auslösecharakteristik | C |
| Polzahl (gesamt) | 2 |
| Anzahl der abgesicherten Pole | 1 |
| Bemessungsstrom | 20A |
| Bemessungsspannung | 240V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 4kV |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 230 V | -kA |
| Spannungsart | AC |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 400 V | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 230 V | 10kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 400 V | -kA |
| Frequenz | 50Hz |
| Verlustleistung | -W |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Unterputzmontage | |
| Mitschaltender Neutralleiter | 1 |
| Überspannungskategorie | 4 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 1 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -25°C |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 0.33mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 0.75mm² |
| Explosionsgeschützt |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | M9P22620 |
|---|---|
| EAN | 3606480572289 |
| ETIM | EC000042 |
| SCIP | c839c050-8547-41ce-b0db-e9813554fc09 |
| ECLASS | eClass_10_AAB905014 |
| Peso | 0.12 kg |
| Peso (pacco) | 0.12 kg |
Designazioni
Built-in circuit breaker Built-in device Circuit breaker Control circuit breaker DIN rail mounted device Distribution board mounted device EB-circuit breaker Fuse switch Installation circuit breaker LS-switch Line protection switch MCB Plug-in fuse switch Protection switch Screw-in fuse switch
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


































