74,10 €
% 112,34 € (34.04% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810022460 P/N: M9F11210 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric M9F11210 Multi 9 - C60N - MCB - 2P - 10 A - C Curve - 415 V - 10 kA"
Schneider Electric Multi 9 OEM Circuit Breaker C60N 2-pole 10A C-Char. 10kA IEC60947-2
Schneider Electric M9F11210
EAN 3606480576249
Descrizione
Deze Multi 9 C60N is een laagspanning installatieautomaat (MCB). Dit product is een 2P installatieautomaat met 2 beveiligde polen. Deze heeft een nominale stroom van 10A en een C afschakelkarakteristiek. Het kan op een DIN-rail worden gemonteerd voor een modulaire installatie. Als installatieautomaat is de afschakelcapaciteit volgens IEC/EN 60947-2, 20kA bij 230V AC en 10kA bij 400V AC. Deze vermogensschakelaar biedt een aanvullende bescherming van de circuits tegen kortsluiting en overstroom. Het heeft een IP20 beschermingsgraad (volgens IEC/EN 60529) op de klemmen. De beschermingsgraad loopt op naar IP40 wanneer het is gemonteerd in een modulaire behuizing. Het snelle sluitingsmechanisme, de overvoltageresistentie en de hoge prestatiesbegrenzing verlengen de levensduur van dit component. De afschakel- of positie-indicatiefuncties worden op afstand geleverd door het toevoegen van elektrische hulpmiddelen. De groene aanduiding garandeert de fysieke opening van de contacten, zodat het onderhoud stroomafwaarts kan worden uitgevoerd.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Einbautiefe | 44mm |
|---|---|
| Auslösecharakteristik | C |
| Polzahl (gesamt) | 2 |
| Anzahl der abgesicherten Pole | 2 |
| Bemessungsstrom | 10A |
| Bemessungsspannung | 415V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 6kV |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 230 V | -kA |
| Spannungsart | AC/DC |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 400 V | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 230 V | 20kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 400 V | 10kA |
| Frequenz | 50Hz |
| Verlustleistung | 1.9W |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Unterputzmontage | |
| Mitschaltender Neutralleiter | |
| Überspannungskategorie | 4 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -30°C |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1mm² |
| Explosionsgeschützt |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | M9F11210 |
|---|---|
| EAN | 3606480576249 |
| ETIM | EC000042 |
| SCIP | 40a4e715-7fff-45ff-88bf-38212f6a80a5 |
| ECLASS | eClass_10_AAB905014 |
| Peso | 0.2 kg |
| Peso (pacco) | 0.2 kg |
Designazioni
Built-in circuit breaker Built-in device Circuit breaker Circuit protector Control circuit breaker Distribution panel device EB-Circuit breaker Fuse switch Installation circuit breaker LS switch MCB Modular device Plug-in circuit breaker Protection switch Screw-in circuit breaker
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.















































