33,32 €
% 50,52 € (34.05% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 4-6 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810022451 P/N: M9F11132 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric M9F11132 Multi 9 - C60N - MCB - 1P - 32 A - C Curve - 240 V - 10 kA"
Schneider Electric Multi 9 OEM MCB C60N 1-pole 32A C-Char. 10kA IEC60947-2
Schneider Electric M9F11132
EAN 3606480576157
Descrizione
Deze Multi9 C60N is een LV-installatieautomaat (MCB). Het is een 1P-stroomonderbreker met 1 beschermde pool, 32A nominale stroom en C-uitschakelcurve. De nominale kortsluitvastheid gaat tot 3kA bij 415VAC in overeenstemming met de norm EN/IEC 60947-2. Dit product voldoet aan de industriële norm EN/IEC 60947-2. Hij is ontworpen om een betere bescherming te bieden door apparatuur te voorkomen en te beschermen tegen elektrische bedreigingen. Dit product beschermt tegen kortsluiting en overbelasting. Het snelle sluitmechanisme, de weerstand tegen overspanning en de hoge prestatiebeperking verbeteren de levensduur. Dit product is bedoeld voor OEM (Original Equipment Manufacturers) en bouwers van bedieningspanelen. Hij heeft een elektrische levensduur die oploopt tot 10000 cycli en een mechanische levensduur tot 20000 cycli. De bedrijfsspanning van de UPS is 240 VAC. De Ui nominale isolatiespanning is 500VAC. De Uimp toegekende schokgolfspanning is 6 kV. De werkfrequentie is 50 Hz of 60 Hz. Het product kan op een DIN-rail worden geknipt. De breedte is 2 stukken van 9mm. Vervuilingsgraad is 3. Overspanningscategorie is IV. De kleur van het product is lichtgrijs (RAL7035). De afmetingen zijn (B) 18mm x (H) 81mm x (D) 72mm. Het gewicht is 0,12 kg. De aansluitklemmen zijn voorzien van een IP20-beschermingsgraad (conform IEC/EN 60529). De bedrijfstemperatuur is -30°C tot 70°C. De bewaartemperatuur is -40°C tot 80°C.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Einbautiefe | 44mm |
|---|---|
| Auslösecharakteristik | C |
| Polzahl (gesamt) | 1 |
| Anzahl der abgesicherten Pole | 1 |
| Bemessungsstrom | 32A |
| Bemessungsspannung | 240V |
| Bemessungsisolationsspannung Ui | 500V |
| Bemessungsstoßspannungsfestigkeit Uimp | 6kV |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 230 V | -kA |
| Spannungsart | AC/DC |
| Bemessungsschaltvermögen Icn nach EN 60898 bei 400 V | -kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 230 V | 10kA |
| Bemessungsschaltvermögen Icu nach IEC 60947-2 bei 400 V | -kA |
| Frequenz | 50Hz |
| Verlustleistung | 3.2W |
| Energiebegrenzungsklasse | 3 |
| Unterputzmontage | |
| Mitschaltender Neutralleiter | |
| Überspannungskategorie | 4 |
| Verschmutzungsgrad | 3 |
| Zusatzeinrichtungen möglich | 1 |
| Breite in Teilungseinheiten | 1 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Umgebungstemperatur während des Betriebs | -30°C |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt mehrdrähtig | 1.5mm² |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt eindrähtig | 1.5mm² |
| Explosionsgeschützt |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | M9F11132 |
|---|---|
| EAN | 3606480576157 |
| ETIM | EC000042 |
| SCIP | 40a4e715-7fff-45ff-88bf-38212f6a80a5 |
| ECLASS | eClass_10_AAB905014 |
| Peso | 0.12 kg |
| Peso (pacco) | 0.12 kg |
Designazioni
Built-in circuit breaker Built-in device Circuit breaker Control circuit breaker DIN-rail device Distribution board circuit breaker EB Circuit breaker Fuse switch Installation circuit breaker LS Circuit breaker Line circuit breaker MCB Plug-in circuit breaker Protective circuit breaker Screw-in circuit breaker
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.







































