1.328,06 €
Ordinabile ora, tempo di consegna: 7-10 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810013268 P/N: C1636M150 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric C1636M150 Sganciatore MicroLogic 6.2EM, ComPacT NSX160/250, 3 poli, protezioni base e per correnti differenziali, motore, contatore di energia, 150A"
Schneider Electric Sganciatore MicroLogic 6.2EM, ComPacT NSX160/250, 3 poli, protezioni base e per correnti differenziali, motore, contatore di energia, 150A
Schneider Electric C1636M150
EAN 3606482000469
Descrizione
Elektroniske vern, Micrologic 5 A og E, har i tillegg til sikker og nøyaktig beskyttelsesdel (vern), svært gode selektivitets egenskaper, og innebygget avansert måle- og driftsassistanse funksjoner. Micrologic 5 er utstyrt med display for visning av m åleverdier samt fininstilling av vernparametere og alarmer. Alle målefunksjoner kan enkelt hentes ut på bus-kommunikasjon for visning/overvåking og eller styring av effektbryter/applikasjon enten loalt i tavlefront eller til sentralt overvåkingsanleg g.(Modbus/ethernet) Verndel: justering overlast: 0,35/0,4 til 1xIn, kortsluttning: 1,5 til 10xIr. Nøyaktighet+-10% på kortslu ttning, tidsforsinkbar både på overlast og kortsluttning. Versjoner: Micrologic 5,2A og E for NSX100-250, Micrologic 5,3 A og E for NSX400/630. Micrologic 6.2/6.3 E-M: Elektronisk motorvern med energimåling. A-vern: amperemetermåling, E-vern: energim åling (multimeter). Micrologic leveres også i versjon 6, med jordfeilvern i tillegg til alle egenskapene til micrologic 5. Al le vern leveres med Momentskruer. Dette sikrer rask og sikker montasje/innfesting til bryterbase uten behov for momentnøkkel.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Ausführung des Motorschutzes | elektronischer Auslöser |
|---|---|
| Polzahl | 3 |
| Bemessungsdauerstrom Iu | 150A |
| Bemessungsschaltstrom | 150A |
| Überlastauslöser Stromeinstellung | 70A |
| Kurzschlussauslöserfunktion | verzögert |
| Stromeinstellung verzögerter Kurzschlussauslöser | 350A |
| Stromeinstellung unverzögerter Kurzschlussauslöser | 2250A |
| Mit Erdschlussschutzfunktion | 1 |
| Externe Stromversorgung erforderlich | 1 |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | DC |
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | -V |
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | -V |
| Versorgungsspannung DC | 24V |
| Anzahl der Hilfskontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Hilfskontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Hilfskontakte als Wechsler | 0 |
| Spannungsart der Betriebsspannung | AC |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | 690V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | 690V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Breite | 104.7mm |
| Höhe | 96.9mm |
| Tiefe | 90.3mm |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | C1636M150 |
|---|---|
| EAN | 3606482000469 |
| ETIM | EC000617 |
| SCIP | 9cd110c5-7f48-4bb3-91b8-ba77f361496d |
| ECLASS | eClass_10_AKF008013 |
| Peso | 0.54 kg |
| Peso (pacco) | 0.54 kg |
Designazioni
3 poli 50 A C1636M150 Compact NSX MicroLogic 6.2 interruttore
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.
































