1.659,28 €
Ordinabile ora, tempo di consegna: 7-10 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810013266 P/N: C1635E160 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric C1635E160 Sganciatore MicroLogic 5.2E, ComPacT NSX160/250, 3 poli, protezioni elettroniche di base, misuratore di energia, valore nominale 160A"
Schneider Electric Sganciatore MicroLogic 5.2E, ComPacT NSX160/250, 3 poli, protezioni elettroniche di base, misuratore di energia, valore nominale 160A
Schneider Electric C1635E160
EAN 3606481999689
Descrizione
MicroLogic 5.2 E (Energy) to wyzwalacz elektroniczny 3-biegunowy 3d stosowany w wyłącznikach ComPacT NSX 160/250. Ten elektroniczny moduł wyzwalający o obciążeniu 160A jest optymalnym wyborem dla wszystkich standardowych i określonych zastosowań. Zaw iera on regulowane zabezpieczenie przeciążeniowe o długim czasie działania. Zapewnia również regulowane zabezpieczenie krótkoterminowe i bezzwłoczne zabezpieczenie przed zwarciem. MicroLogic 5.2 E sygnalizuje przeciążenia za pomocą alarmowych diod L ED. Zielona dioda Ready miga, gdy wyłącznik jest gotowy do zadziałania. MicroLogic 5.2 E jest wyposażony w moduł wyświetlacza, który podaje pomiar energii i umożliwia precyzyjne ustawienia. Ten produkt jest częścią naszej architektury EcoStruxure Po wer, jeżeli zostanie połączony z PowerTag NSX i bazą aparatu ComPacT NSX.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Ausführung des Motorschutzes | elektronischer Auslöser |
|---|---|
| Polzahl | 3 |
| Bemessungsdauerstrom Iu | 160A |
| Bemessungsschaltstrom | 160A |
| Überlastauslöser Stromeinstellung | 63A |
| Kurzschlussauslöserfunktion | verzögert |
| Stromeinstellung verzögerter Kurzschlussauslöser | 94.5A |
| Stromeinstellung unverzögerter Kurzschlussauslöser | 240A |
| Mit Erdschlussschutzfunktion | |
| Externe Stromversorgung erforderlich | 1 |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | DC |
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | -V |
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | -V |
| Versorgungsspannung DC | 24V |
| Anzahl der Hilfskontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Hilfskontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Hilfskontakte als Wechsler | 0 |
| Spannungsart der Betriebsspannung | AC |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | 690V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | 690V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Breite | 104.7mm |
| Höhe | 96.9mm |
| Tiefe | 90.3mm |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | C1635E160 |
|---|---|
| EAN | 3606481999689 |
| ETIM | EC000617 |
| SCIP | 9cd110c5-7f48-4bb3-91b8-ba77f361496d |
| ECLASS | eClass_10_AKF008013 |
| Peso | 0.55 kg |
| Peso (pacco) | 0.55 kg |
Designazioni
160 A 3 poli C1635E160 Compact NSX MicroLogic 5.2 interruttore
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.
































