255,66 €
% 259,42 € (ahorro del 1.45%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810025875 P/N: NSYS3D10825P Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric NSYS3D10825P Armario mural de acero PanelSeT S3D con placa de montaje, puerta ciega, H1000xW800xD250 IP66 IK10 RAL7035."
Schneider Electric Armario mural de acero PanelSeT S3D con placa de montaje, puerta ciega, H1000xW800xD250 IP66 IK10 RAL7035.
Schneider Electric NSYS3D10825P
EAN 3606480160141
Descripción
Spacial S3D is een multifunctionele stalen wandgemonteerde kast, ontworpen voor gebruik in ruwe omgevingen Het is gecertificeerd door LR, UL, GL, cUL, DNV en BV Ze heeft een nominale hoogte, breedte en diepte van respectievelijk 1000mm, 800mm en 250mm De behuizing is grijs-gekleurd (RAL7035) met een epoxy-polyester poederoppervlakafwerking Het omhulsel bestaat uit een lichaam, twee kabeldoorvoerplaten, een montageplaat, een volle deur en een slot De deur kan worden geopend tot 120°, waardoor de apparatuur gemakkelijk toegang heeft tot de binnenkant Bovendien kan de openingszijde van de deur worden gewijzigd (omkeerbaar) De deur heeft een driepuntsslot met een 3mm dubbelbaard inzetstuk De deur en de kabeldoorvoerplaten kunnen uit onderhoudsoverwegingen worden verwijderd De montageplaat is vol en kan worden bevestigd met een bevestigingselement Het nettogewicht van het omhulsel is 49 kg Het heeft een NEMA 4X/13-klasse en IK10 (IEC62262) en IP66 (IEC60529) beschermingsklasse De behuizing heeft een behuizing uit één stuk en een gootvormige voorste rail met dubbele plaatdikte De toegankelijkheid voor werking is vanaf de voorzijde
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Breite | 800mm |
|---|---|
| Höhe | 1000mm |
| Tiefe | 250mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Freistehend | |
| Bodenstehendes Wandmodell | |
| Geeignet für Wandmontage | 1 |
| Eckmodell | |
| Zwischeneinbau | |
| Koppelbar | |
| Mit Montageplatte | 1 |
| Montageplatte tiefenverstellbar | |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Mastbefestigung | 1 |
| Mit Tür | 1 |
| Anzahl der Türen | 1 |
| Mit Sichttür | |
| Mit Lüftungstür | |
| Mit rückseitiger Tür | |
| Anzahl der Schlösser | 1 |
| Mit Oberteil | |
| Transparenter Deckel | |
| Geeignet für metrische Montage | 1 |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Schrägdach | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Vorprägungen | |
| EMV-Ausführung | |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
| Wärmeverlustkapazität (Delta T = 20 K) nach IEC/TR 60890 | -W |
| Max. zulässige Belastung des Gehäuses/Schranks nach IEC 62208 | 250N |
| Max. zulässige Belastung der Tür(en) nach IEC 62208 | 50N |
| Max. zulässige Belastung der Montageplatte nach IEC 62208 | 250N |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | NSYS3D10825P |
|---|---|
| EAN | 3606480160141 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Peso | 44.4 kg |
| Peso (embalaje) | 44.4 kg |
Designaciones
NSYS3D10825P RAL7035 Spacial S3D cabinet electrical box enclousure industrial box metallic enclosure plain door sarel wall mounted enclosure
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.















































