514,84 €
% 522,41 € (ahorro del 1.45%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810025861 P/N: NSYS3D101230D Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric NSYS3D101230D Armario mural de acero PanelSeT S3D sin placa de montaje, puerta ciega, H1000xW1200xD300.IP55 IK10 RAL7035."
Schneider Electric Armario mural de acero PanelSeT S3D sin placa de montaje, puerta ciega, H1000xW1200xD300.IP55 IK10 RAL7035.
Schneider Electric NSYS3D101230D
EAN 3606480160288
Descripción
Stalowa obudowa naścienna Spacial S3D z pełnymi drzwiami podwójnymi. 1000 x 1200 x 300 mm. Obudowa jednoczęściowa, bez płyty montażowej. Solidna konstrukcja oparta na nowym systemie. 3-punktowy system zamykania z uchwytem i 3 mm wkładką z podwójnym ryglem. Stalowe, epoksydowo-poliestrowe wykończenie proszkowe. Szyna przednia w kształcie rynny o pod wójnej grubości blachy. Stopień ochrony IP55, IK10, kolor szary RAL 7035. Standardowo w zestawie 2 płyty przepustu kablowego. Szeroka gama akcesoriów. Opakowanie wielokrotnego użytku po montażu. Etykieta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium ob iecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO2.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Breite | 1200mm |
|---|---|
| Höhe | 1000mm |
| Tiefe | 300mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Freistehend | |
| Bodenstehendes Wandmodell | 1 |
| Geeignet für Wandmontage | 1 |
| Eckmodell | |
| Zwischeneinbau | |
| Koppelbar | |
| Mit Montageplatte | |
| Montageplatte tiefenverstellbar | |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Mastbefestigung | 1 |
| Mit Tür | 1 |
| Anzahl der Türen | 2 |
| Mit Sichttür | |
| Mit Lüftungstür | |
| Mit rückseitiger Tür | |
| Anzahl der Schlösser | 1 |
| Mit Oberteil | |
| Transparenter Deckel | |
| Geeignet für metrische Montage | 1 |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Schrägdach | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Vorprägungen | |
| EMV-Ausführung | |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | 12 |
| Wärmeverlustkapazität (Delta T = 20 K) nach IEC/TR 60890 | -W |
| Max. zulässige Belastung des Gehäuses/Schranks nach IEC 62208 | 250N |
| Max. zulässige Belastung der Tür(en) nach IEC 62208 | 50N |
| Max. zulässige Belastung der Montageplatte nach IEC 62208 | 250N |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | NSYS3D101230D |
|---|---|
| EAN | 3606480160288 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Peso | 52 kg |
| Peso (embalaje) | 52 kg |
Designaciones
NSYS3D101230D RAL7035 Spacial S3D cabinet electrical box enclousure industrial box metallic enclosure sarel two plain doors wall mounted enclosure
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.

















































