376,45 €
% 381,99 € (ahorro del 1.45%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810025857 P/N: NSYS3D101030DP Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric NSYS3D101030DP Armario mural de acero PanelSeT S3D con placa de montaje, dos puertas, . H1000xW1000xD300 IP55 IK10 RAL7035."
Schneider Electric Armario mural de acero PanelSeT S3D con placa de montaje, dos puertas, . H1000xW1000xD300 IP55 IK10 RAL7035.
Schneider Electric NSYS3D101030DP
EAN 3606480160325
Descripción
Spacial S3D to wielofunkcyjna obudowa naścienna przeznaczona do użytku w trudnych warunkach środowiskowych. Jest wykonana ze stali i ma nominalną wysokość, szerokość i głębokość odpowiednio 1000 mm, 1000 mm i 300 mm. Obudowa jest w kolorze szarym (RAL7035) z epoksydowo-poliestrowym wykończeniem powierzchni. Obudowa składa się z korpusu, dwóch płyt przepustów kablowych, dwóch pełnych drzwi i zamka. Drzwi można otworzyć do 120°, umożliwiając łatwy dostęp do znajdującego się wewnątrz wyposażenia, istnieje możliwość zmiany strony otwierania drzwi (odwracalne). Drzwi posiadają trzypunktowy zamek z 3 mm wkładką z podwójnym ryglem. Drzwi i płyty przepustów kablowych można zdemontować w celach konse rwacyjnych. Masa netto obudowy wynosi 64 kg. Obudowa posiada płytę montażową wykonaną ze stali ocynkowanej i posiada certyfikaty GL, BV, LR, UL, DNV i UL. Posiada stopień ochrony IK10 (IEC62262) i IP55 (IEC60529). Cechą szczególną tego wariantu jest jednoczęściowy korpus i przednia szyna w kształcie rynny o podwójnej grubości blachy.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Breite | 1000mm |
|---|---|
| Höhe | 1000mm |
| Tiefe | 300mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Freistehend | |
| Bodenstehendes Wandmodell | 1 |
| Geeignet für Wandmontage | 1 |
| Eckmodell | |
| Zwischeneinbau | |
| Koppelbar | |
| Mit Montageplatte | 1 |
| Montageplatte tiefenverstellbar | |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Mastbefestigung | 1 |
| Mit Tür | 1 |
| Anzahl der Türen | 2 |
| Mit Sichttür | |
| Mit Lüftungstür | |
| Mit rückseitiger Tür | |
| Anzahl der Schlösser | 1 |
| Mit Oberteil | |
| Transparenter Deckel | |
| Geeignet für metrische Montage | 1 |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Schrägdach | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Vorprägungen | |
| EMV-Ausführung | |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | 12 |
| Wärmeverlustkapazität (Delta T = 20 K) nach IEC/TR 60890 | -W |
| Max. zulässige Belastung des Gehäuses/Schranks nach IEC 62208 | 250N |
| Max. zulässige Belastung der Tür(en) nach IEC 62208 | 50N |
| Max. zulässige Belastung der Montageplatte nach IEC 62208 | 250N |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | NSYS3D101030DP |
|---|---|
| EAN | 3606480160325 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Peso | 62.4 kg |
| Peso (embalaje) | 62.4 kg |
Designaciones
NSYS3D101030DP RAL7035 Spacial S3D cabinet electrical box enclousure industrial box metallic enclosure plain door sarel wall mounted enclosure
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.

















































