294,00 €
% 361,76 € (ahorro del 18.73%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810014131 P/N: CCTFR6610 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric CCTFR6610 WISER vloerverwarming actuator - 230V -wit - ZIGBEE"
Schneider Electric Wiser Distribution Strip Underfloor Heating (Heating)
Schneider Electric CCTFR6610
EAN 3606482072602
Descripción
Deze Wiser Onder Vloerverwarming van Schneider Electric is een elektrisch verwarmingssysteem dat geen draden en geen installatie vereist. De module bewaakt de temperatuur van het vloerverwarmingssysteem om oververhitting en bevriezing, vochtigheid van de omgevingslucht te voorkomen om condensatie op de vloer in de koelmodus te voorkomen. Kalibreer de klep eenmaal door de dop te draaien. Kan flexibele verwarmingsregeling toevoegen aan uw huis zodat de temperatuur altijd precies goed is voor iedereen. De voeding is 230 VAC +/- 10% bij 50 Hz. Dit apparaat is geschikt voor maximaal 3 aansluitstrips per systeem, maximaal 6 zones per aansluitstrip en maximaal 16 ruimten in een systeem. Er kan een of meerdere zones per kamer worden ingesteld. De vervuilingsklasse is 2. De energieklasse IV is gelijk aan 2%. De software is Klasse A. De afmetingen zijn (B) 305 x (H) 90 x (D) 65 mm. De beschermingsgraad is IP30. Het is een beschermingsinrichting van klasse II. Dit dubbel geïsoleerde apparaat is niet geaard. De capaciteit in 3W actuators per zone is 4 actuators voor zones 1 en 2, 2 actuators voor zones 3 en 4, 1 actuator voor zones 5 en 6. De draadloze frequentie is 2.4GHz (bi-rectioneel, Netwerk). Het signaalbereik is 30 m in vrije ruimte. De maximale signaalsterkte is +14dBm (25mW). Dit product is voorzien van een externe antenne. De aan het apparaat gekoppelde zekering bedraagt 3A en 15A. Dit apparaat maakt gebruik van normaal open relais 2A. De capaciteit in 3 W actuators per apparaat is 14. De nominale piekspanning is 4 kV.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Bussystem KNX | |
|---|---|
| Bussystem KNX-RF (Funk) | |
| Bussystem Funkbus | 1 |
| Bussystem LON | |
| Bussystem Powernet | |
| Andere Bussysteme | Zigbee |
| Funk bidirektional | |
| Montageart | REG |
| Breite in Teilungseinheiten | |
| Anzahl der Anschlüsse Sensor/Aktor | 16 |
| Befestigungsart | Klemmbefestigung |
| Min. Tiefe der Gerätedose | 65mm |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | CCTFR6610 |
|---|---|
| EAN | 3606482072602 |
| ETIM | EC000634 |
| Peso | 0.84 kg |
| Peso (embalaje) | 0.84 kg |
Designaciones
230V Heating Smart Home Underfloor Valves Wiser Zigbee cool heat
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.





















