146,79 €
% 222,53 € (ahorro del 34.04%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 4-6 Días laborables
Art. No: WST8810049516 P/N: A9TSB3625 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric A9TSB3625 Vlamboogbeveiliging switch, Acti9 iARC, 1P+N, 25A"
Schneider Electric Lysbuevern - med lastbryter - iARC 2P/1+N 25A
Schneider Electric A9TSB3625
EAN 3606481906137
Descripción
Dit Acti9 iARC product is een schakelaar voor het detecteren van boogfouten. Het is een 1P+N met 1 beveiligde pool en 25A In nominale stroom. Het nominale uitschakel- en inschakelvermogen (Im) is 500A en het nominale uitschakel- en uitschakelvermogen (Im1) is 500A. De nominale voorwaardelijke kortsluitstroom (Inc) is 10000A en de (Inc1) voor één pool is 10000A in overeenstemming met EN/IEC 62606. De 2 unieke Visitrip-indicatoren verkorten de interventietijd door het defecte circuit te tonen en snel het type standaard te identificeren. Het heeft een elektrische levensduur van maximaal 10000 cycli en een mechanische levensduur van maximaal 20000 cycli. De Ui nominale isolatiespanning is 250VAC. Het product kan op een DIN-rail worden geklemd. De breedte is 4 stappen van 9mm. Vervuilingsgraad is 2. De productkleur is wit (RAL9003). De afmetingen zijn (B) 36mm x (H) 91mm x (D)73mm. Het heeft een IP20-beschermingsgraad (volgens de IEC/EN 60529-norm) en wordt IP40-eenmaal in een modulair omhulsel. Dit product voldoet aan de EN/IEC 62606-norm.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Gerätemontage | FI/LS und Leitungsschutzschalter |
|---|---|
| Funktion | Brandschutzschalter |
| Breite in Teilungseinheiten | 2 |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 0 |
| Anzahl der Fehlersignalschalter | 0 |
| Bemessungsschaltstrom | 25A |
| Bemessungsspannung | 230V |
| Spannungsart | AC |
| Mit Autotest für Fehlerstromfunktion | |
| Geeignet für max. Polzahl der Hauptkontakteinheit (gesamt) | 2 |
| Geeignet für max. Stromstärke der Hauptkontakteinheit | 25A |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | A9TSB3625 |
|---|---|
| EAN | 3606481906137 |
| ETIM | EC001286 |
| SCIP | b078722f-7853-4e1e-a05b-29638f57b0ab |
| Peso | 0.21 kg |
| Peso (embalaje) | 0.23 kg |
Designaciones
Alarmkontakt Arbeidsstrømutløser Auxiliary Contact Unit For Distribution Board Hjelpekontaktenhet Hjelpekontaktenhet For Fordelingstavle Kabelfordeling Kabelfordelingsskap Skap
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.




























