€ 4.318,66
Nu te bestellen, levertijd: 7-10 Werkdagen
Art. No: WST8810094495 P/N: 9028480000 Fabrikant: Weidmüller
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Weidmüller 9028480000 Automatic stripper, electrical, Stripping range : 2.5 - 16 mm² (~AWG 14-6), Pull-off length: 3-20 mm"
Weidmüller Automatic stripper, electrical, Stripping range : 2.5 - 16 mm² (~AWG 14-6), Pull-off length: 3-20 mm
Weidmüller 9028480000
EAN 04032248064632
Beschrijving
Automatic machine for processing various standard and special insulation types. The machine strips different diameters of cables and conductors precisely and cleanly. The automatic stripper provides quick and easy setting of the correct conductor cross-section.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Breedte | 190 mm |
|---|---|
| Diepte | 295 mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | 9028480000 |
|---|---|
| EAN | 04032248064632 |
| ETIM | EC002778 |
| SCIP | d2df479e-2b79-4e98-adc7-b03577df98ae |
| Gewicht | 8.8 kg |
| Gewicht (verpakt) | 10.34 kg |
Benamingen
Stripper device Stripper tool
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















