€ 142,02
% € 149,11 (4.75% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Maanden
Art. No: WST8810089804 P/N: 7760054244 Fabrikant: Weidmüller
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Weidmüller 7760054244 Limit value monitoring, Input: single-phase voltage, Input : 1 phase, Output : Relay"
Weidmüller Limit value monitoring, Input: single-phase voltage, Input : 1 phase, Output : Relay
Weidmüller 7760054244
EAN 06944169733765
Beschrijving
Limit value transmitter for recording standard signals.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Breedte | 17.5 mm |
|---|---|
| Diepte | 89 mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | 7760054244 |
|---|---|
| EAN | 06944169733765 |
| ETIM | EC002654 |
| SCIP | 6a722fc5-2d22-41b4-9544-5b95e45a4b77 |
| Gewicht | 0.08 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.12 kg |
Benamingen
Limit value monitoring Value monitoring
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















