€ 10.444,39
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810088990 P/N: 2923070000 Fabrikant: Weidmüller
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Weidmüller 2923070000 Load management E-Mobility, Number of possible charging boxes connectable 50, PV surplus charging possible No, PUSH IN"
Weidmüller Load management E-Mobility, Number of possible charging boxes connectable 50, PV surplus charging possible No, PUSH IN
Weidmüller 2923070000
EAN 4099986621220
Beschrijving
External load management for dynamic load managing of charging parks, managing of prioritisations and authentifications and for up to 5, 15 or 50 EV charging boxes via a webinterface and mobile app over an Ethernet connection, Wifi or 4G mobile communication.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Breedte | 166 mm |
|---|---|
| Diepte | 340 mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | 2923070000 |
|---|---|
| EAN | 4099986621220 |
| ETIM | EC002889 |
| SCIP | f2bf92a8-51a8-45ca-a696-53d44adc9772 |
| Gewicht | 1.218 kg |
| Gewicht (verpakt) | 1.331 kg |
Benamingen
Load management E-Mobility
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















