€ 85,01
% € 89,25 (4.75% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 7-10 Werkdagen
Art. No: WST8810086169 P/N: 2727410000 Fabrikant: Weidmüller
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Weidmüller 2727410000 Interface module with terminal, connector, PUSH IN"
Weidmüller Interface module with terminal, connector, PUSH IN
Weidmüller 2727410000
EAN 04064675000433
Beschrijving
Transfer module as an interface with terminals and connectors.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Breedte | 108.2 mm |
|---|---|
| Diepte | 102 mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | 2727410000 |
|---|---|
| EAN | 04064675000433 |
| ETIM | EC002780 |
| SCIP | 7b5ffb72-271d-4c73-8b09-bd0aaee3697a |
| Gewicht | 0.2 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.29 kg |
Benamingen
Interface units PLC Adapter PLC terminal units
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















