€ 99,04
% € 139,59 (29.05% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Maanden
Art. No: WST8810080753 P/N: 2500980000 Fabrikant: Weidmüller
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Weidmüller 2500980000 Safety relay, Max. switching current, internal fuse : 5 A, SIL 3, EN 61508:2010"
Weidmüller Safety relay, Max. switching current, internal fuse : 5 A, SIL 3, EN 61508:2010
Weidmüller 2500980000
EAN 04050118514322
Beschrijving
The safety relay as an interface between the safety control and field level to provide safe disconnection of system components.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Breedte | 22.5 mm |
|---|---|
| Diepte | 114.1 mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | 2500980000 |
|---|---|
| EAN | 04050118514322 |
| ETIM | EC001449 |
| SCIP | 807f1906-ce90-4f93-8801-4b128b343e6b |
| Gewicht | 0.18 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.19 kg |
Benamingen
SIL relay SIL-relay Safety coupling relay Safety device Safety module Safety relay Safety relay modules Safety switch
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















