€ 83,30
% € 126,14 (33.96% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 3-4 Maanden
Art. No: WST8810057400 P/N: 1222240000 Fabrikant: Weidmüller
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Weidmüller 1222240000 Capacitor module (power supply)"
Weidmüller Capacitor module (power supply)
Weidmüller 1222240000
EAN 04050118005523
Beschrijving
The capacitor module can be used around the world thanks to a wide-range input and comprehensive approvals. The power of the module can be easily increased by the parallel connection of up to five switched-mode power supply units without a diode module. Space-saving design in the control cabinet because of its very thin housing design and direct alignment capabilities.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Breedte | 34 mm |
|---|---|
| Diepte | 150 mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | 1222240000 |
|---|---|
| EAN | 04050118005523 |
| ETIM | EC002850 |
| SCIP | c9dca554-f123-4c2f-a680-5a7631aa9527 |
| Gewicht | 0.64 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.72 kg |
Benamingen
Capacitor module Capacitor module (power supply)
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















