€ 11,54
% € 22,73 (49.23% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Maanden
Art. No: WST8810053352 P/N: 1058720000 Fabrikant: Weidmüller
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Weidmüller 1058720000 HDC HD 64 FCG"
Weidmüller HDC HD 64 FCG
Weidmüller 1058720000
EAN 4032248892471
Beschrijving
Insert for industrial plug-in connectors, consisting of contact element and insulating body.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Breedte | 34 mm |
|---|---|
| Diepte | 111 mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | 1058720000 |
|---|---|
| EAN | 4032248892471 |
| ETIM | EC000438 |
| SCIP | 2f94735a-9fba-4903-842f-4fb9aa902310 |
| Gewicht | 0.08358 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.08358 kg |
Benamingen
HDC HD 64 FCG
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















