€ 28,40
% € 50,81 (44.11% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810033101 P/N: XVMZ02T Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric XVMZ02T Harmony XVM - tube support avec crochet en métal - L=100mm - aluminium"
Schneider Electric Support tube Aluminum Ø 20mm with metal bracket
Schneider Electric XVMZ02T
EAN 3389119004404
Beschrijving
Harmony XVMZ02T è un tubo di supporto in alluminio con staffa in metallo di lunghezza 100 mm. Fa parte della gamma di torri modulari precablate Harmony XVM, con diametro di 45 mm.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Rohrlänge | 100mm |
|---|
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | XVMZ02T |
|---|---|
| EAN | 3389119004404 |
| ETIM | EC001155 |
| SCIP | 6797f094-b2bf-48a4-981a-58794615fad0 |
| ECLASS | eClass_10_AKF054014 |
| Gewicht | 0.2 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.2 kg |
Benamingen
Illuminated traffic light Light column Lighting element Signal column Signaling Traffic light
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















