€ 18,98
% € 25,64 (25.98% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 3-4 Weken
Art. No: WST8810027676 P/N: PK18GTA Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric PK18GTA Barrette de terre pour centre de charge"
Schneider Electric Grounding bar assembly for load center
Schneider Electric PK18GTA
EAN 0785901026426
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anzahl der Anschlüsse | 18 |
|---|---|
| Bemessungsstrom | 200A |
| Werkstoff | Kupfer |
| Oberfläche der Kontaktschiene | |
| Schienenlänge | -mm |
| Schienenbreite | -mm |
| Schienenstärke | -mm |
| Abstand zur Montageplatte | -mm |
| Montageart | |
| Montage horizontal | |
| Montage vertikal | |
| Isolierter Einbau | |
| Max. Anziehdrehmoment | -Nm |
| Anschlussmaß Anschlussvorrichtung |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | PK18GTA |
|---|---|
| EAN | 0785901026426 |
| ETIM | EC000329 |
| ECLASS | eClass_10_ACO373011 |
| Gewicht | 0.07 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.07 kg |
Benamingen
EMC shielding rail control cabinet grounding rail equipotential bonding rail grounding bar grounding bar for distribution grounding material grounding rail rail
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















