€ 114,93
% € 116,62 (1.45% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Werkdagen
Art. No: WST8810024372 P/N: NSYCVF170M115 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric NSYCVF170M115 ClimaSys - Geforceerde ventilatie - 170m3 - 115V - Zonder rooster"
Schneider Electric ClimaSys - Geforceerde ventilatie - 170m3 - 115V - Zonder rooster
Schneider Electric NSYCVF170M115
EAN 3606480151439
Beschrijving
Climasys-Lüfter, 170m3/h, 115V ohne Metallgitter.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anzahl der Lüfter | 1 |
|---|---|
| Betriebsspannung AC 50 Hz | 115V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | 115V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Spannungsart | AC |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Ausgeführt als Einschublüfter | |
| Umlüfter | 1 |
| Dachlüfter | |
| Mit Filter | |
| Mit Schutzabdeckung | 1 |
| Volumenstrom | 170m³/h |
| Bemessungsleistung | 17W |
| EMV-Ausführung | |
| Geräuschemission | 50dB(A) |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Schutzart (NEMA) | 1 |
| Montageart | Schraubbefestigung |
| Geeignet für 482 | |
| Farbe | schwarz |
| RAL-Nummer | 9005 |
| Breite | 119mm |
| Höhe | 119mm |
| Tiefe | 38mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | NSYCVF170M115 |
|---|---|
| EAN | 3606480151439 |
| ETIM | EC000320 |
| SCIP | 61d9d3f3-5a49-48f8-8056-1a5ad0ad4c76 |
| ECLASS | eClass_10_ACN602011 |
| Gewicht | 0.88 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.88 kg |
Benamingen
Accessories for switch cabinet Accessories switch cabinet Air circulation Axial fan Axial ventilator Cabinet fan Cabinet fan Cabinet fan Cabinet fan plate Cabinet ventilation Circulation fan EMC filter fan Fan Fan for switch cabinet Fan module Fan plate Fan plate for switch cabinet Fan set Fan set Fan system Filter fan Insert fan Interior fan Pressure fan Roof fan Roof ventilation Switch cabinet accessories Switch cabinet air conditioning Switch cabinet fan Switch cabinet fan plate Switch cabinet ventilation Ventilator
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















