€ 1,88
% € 1,90 (1.05% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Werkdagen
Art. No: WST8810024193 P/N: NSYCS200PLM Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric NSYCS200PLM DIN-rails voor 215mm behuizing PLM32 - Symmetrisch - 35x180mm"
Schneider Electric DIN-rails voor 215mm behuizing PLM32 - Symmetrisch - 35x180mm
Schneider Electric NSYCS200PLM
EAN 3606480191633
Beschrijving
Set van 2 symmetrische DIN-rails voor apparatuur die wordt gebruikt in Thalassa PLM behuizingen De rail is gemaakt van verzinkt 1mm staal De breedte is 7,2mm De hoogte is 35mm De productlengte is 203mm Vast met een steek van 25mm Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ausführung | Hutschiene 35/7 |
|---|---|
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | bandverzinkt |
| Lochform | Rundloch |
| Bohrlochabstand mittig | 183mm |
| Materialstärke | 1mm |
| Länge | 203mm |
| Höhe | 7.5mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | NSYCS200PLM |
|---|---|
| EAN | 3606480191633 |
| ETIM | EC001285 |
| ECLASS | eClass_10_ACO367011 |
| Gewicht | 0.07 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.07 kg |
Benamingen
KASTTOEBEHOREN MONTAGETOEBEHOREN NSYCS200PLM PANEELSET PLM TOEBEHOREN SYMMETRISCHE DIN-RAIL
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















