€ 129,59
% € 131,50 (1.45% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Werkdagen
Art. No: WST8810023834 P/N: NSYBHNT800 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric NSYBHNT800 PrismaSeT HD - Rail d'installation - L800 - pr Masterpact NT fixe & débrochable"
Schneider Electric Spacial SF Rail B 800 for NT Fixed-mounted & Drawer Technique
Schneider Electric NSYBHNT800
EAN 3606481183569
Beschrijving
PanelSeT SF-Schiene B 800 für NT Festeinbau & Einschubtechnik.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ausführung | Sonderprofil |
|---|---|
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | galvanisch/elektrolytisch verzinkt |
| Lochform | ohne |
| Bohrlochabstand mittig | 100mm |
| Materialstärke | 6mm |
| Länge | 800mm |
| Höhe | -mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | NSYBHNT800 |
|---|---|
| EAN | 3606481183569 |
| ETIM | EC001285 |
| SCIP | 52da316e-d4e1-4114-85c0-32a03b2934fd |
| Gewicht | 1.96 kg |
| Gewicht (verpakt) | 1.96 kg |
Benamingen
Enclosure systems Switchgear cabinets
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















