€ 52,49
% € 54,38 (3.48% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 6-8 Weken
Art. No: WST8810023238 P/N: METSEPM55HKRD Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric METSEPM55HKRD PowerLogic - centrale de mesure - accessoires pour afficheur distant PM5563"
Schneider Electric Replacement Plug Set for Pm5563Rd
Schneider Electric METSEPM55HKRD
EAN 3606485435459
Beschrijving
Montage- und Verbindungshardware Kit für Messgeräte der PowerLogic PM55xx-RD Serie mit abgesetzter Anzeige. Der Bausatz enthält ein externes Anzeigekabel, eine Dichtung und Befestigungsmaterial.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Art des Zubehörs/Ersatzteils | Adaptersatz |
|---|---|
| Zubehör | |
| Ersatzteil | |
| Werkstoff | sonstige |
| Breite | 112mm |
| Höhe | 112mm |
| Tiefe | 96mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | METSEPM55HKRD |
|---|---|
| EAN | 3606485435459 |
| ETIM | EC002625 |
| SCIP | c32c2d48-7f52-422d-8a44-67c4f7d4c788 |
| Gewicht | 0.22 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.22 kg |
Benamingen
19-inch mounting brackets 19-inch mounting kit Adapter kit Adapter kits Bracket Cabinet mounting material Cabinet mounting materials Cabinet threaded strip Cupboard mounting material External flanges Frame connector set Hollow wall set Hollow wall set IEC threaded strip Mounting Mounting accessories Mounting accessories (switchgear) Mounting angle Mounting bracket Mounting column Mounting column/post Mounting kit Mounting mast Mounting material Mounting materials Mounting mounting set Mounting parts set Mounting parts set Mounting parts/set Mounting rail Mounting set Mounting set Mounting sets Mounting sets Spacer Spacer (switchgear) Switch cabinet accessories Switchgear threaded strip Threaded strip Threaded strip for switchgear Wiring system adaptation
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















