€ 4.078,56
% € 6.146,35 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 1-2 Maanden
Art. No: WST8810017179 P/N: KSC800DLF4CF Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSC800DLF4CF CANALIS COUDE 400 A SUR MESURE AVEC COUP CANALIS COUDE 400 A SUR MESURE A"
Schneider Electric KSC Angular Element, 800A, flat PE external, selectable length, firestop
Schneider Electric KSC800DLF4CF
EAN 3606480677809
Beschrijving
Canalis KSC Winkelelement, 800A, flach PE außen, Wahllänge, Brandschott.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ausführung | Winkelkasten |
|---|---|
| Flexibel | |
| Polzahl | 5 |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 800A |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Länge | 785m |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSC800DLF4CF |
|---|---|
| EAN | 3606480677809 |
| ETIM | EC002561 |
| ECLASS | eClass_10_ABS292009 |
| Gewicht | 47 kg |
| Gewicht (verpakt) | 49 kg |
Benamingen
BTS Canalis busbar busbar busbar box indoor application medium power straight element
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















