€ 3.276,28
% € 4.937,31 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 1-2 Maanden
Art. No: WST8810017178 P/N: KSC800DLF4A Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSC800DLF4A CANALIS COUDE 400 A LONG SUR MESURE CANALIS COUDE 400 A LONG SUR MES"
Schneider Electric KSC Angular Element, 800A, flat PE external, selectable length
Schneider Electric KSC800DLF4A
EAN 3606480677717
Beschrijving
Canalis KSC Winkelelement, 800A, flach PE außen, Wahllänge.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ausführung | Winkelkasten |
|---|---|
| Flexibel | |
| Polzahl | 5 |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 800A |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Länge | 785m |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSC800DLF4A |
|---|---|
| EAN | 3606480677717 |
| ETIM | EC002561 |
| ECLASS | eClass_10_ABS292009 |
| Gewicht | 40 kg |
| Gewicht (verpakt) | 42 kg |
Benamingen
BTS Canalis angular element busbar busbar busbar housing indoor application medium power
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















