€ 1.726,18
% € 2.601,34 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 1-2 Maanden
Art. No: WST8810017177 P/N: KSC800DLF40 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSC800DLF40 CANALIS COUDE DESCENDRE 800 A CANALIS COUDE DESCENDRE 800 A"
Schneider Electric KSC Angle Element, 800A, flat PE external, Standard Length
Schneider Electric KSC800DLF40
EAN 3606480677687
Beschrijving
Canalis KSC Winkelelement, 800A, flach PE außen, Standardlänge.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ausführung | Winkelkasten |
|---|---|
| Flexibel | |
| Polzahl | 5 |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 800A |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Länge | 290m |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSC800DLF40 |
|---|---|
| EAN | 3606480677687 |
| ETIM | EC002561 |
| ECLASS | eClass_10_ABS292009 |
| Gewicht | 21 kg |
| Gewicht (verpakt) | 23 kg |
Benamingen
Angle Element BTS Busbar Housing Busbar Trunking System Canalis Indoor Application Medium Power Power Rail
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















