€ 1.664,59
% € 2.508,52 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 1-2 Maanden
Art. No: WST8810017174 P/N: KSC800DLE40 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSC800DLE40 CANALIS COUDE MONTER 800 A CANALIS COUDE MONTER 800 A"
Schneider Electric KSC Angle Element, 800A, Flat PE Inside, Standard Length
Schneider Electric KSC800DLE40
EAN 3606480677670
Beschrijving
Canalis KSC Winkelelement, 800A, flach PE innen, Standardlänge.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ausführung | Winkelkasten |
|---|---|
| Flexibel | |
| Polzahl | 5 |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 800A |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Länge | 290m |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSC800DLE40 |
|---|---|
| EAN | 3606480677670 |
| ETIM | EC002561 |
| ECLASS | eClass_10_ABS292009 |
| Gewicht | 22.26 kg |
| Gewicht (verpakt) | 22.26 kg |
Benamingen
BTS Canalis angle element busbar busbar box busbar trunking indoor application medium power
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















