€ 4.711,87
% € 7.100,73 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 1-2 Maanden
Art. No: WST8810017173 P/N: KSC800DLC4CF Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSC800DLC4CF CANALIS COUDE 400 A SUR MESURE AVEC COUP CANALIS COUDE 400 A SUR MESURE A"
Schneider Electric KSC Angle Element, 800A, Vertical, Selectable Length, Fire Barrier
Schneider Electric KSC800DLC4CF
EAN 3606480677786
Beschrijving
Canalis KSC Winkelelement, 800A,hochkant, Wahllänge, Brandschott.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ausführung | Winkelkasten |
|---|---|
| Flexibel | |
| Polzahl | 5 |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 800A |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 230V |
| Länge | 785m |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSC800DLC4CF |
|---|---|
| EAN | 3606480677786 |
| ETIM | EC002561 |
| ECLASS | eClass_10_ABS292009 |
| Gewicht | 45 kg |
| Gewicht (verpakt) | 47 kg |
Benamingen
Angle Element BTS Busbar Busbar Trunking System Canalis Distribution Board Indoor Application Medium Power
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















