€ 3.421,57
% € 5.156,27 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 1-2 Maanden
Art. No: WST8810017167 P/N: KSC630ET4AF Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSC630ET4AF CANALIS ELEMENT COUPE FEU 630 A CANALIS ELEMENT COUPE FEU 630 A"
Schneider Electric KSC straight element, 630A, dimension length, transport, fire barrier
Schneider Electric KSC630ET4AF
EAN 3606480677434
Beschrijving
Canalis KSC gerades Element, 630A, Maßlänge, Transport, Brandschott.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ausführung | Einzel |
|---|---|
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 630A |
| Polzahl | 4 |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
| Flexibel | |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 690V |
| Anzahl der Abgangsstellen | 0 |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Länge | 900mm |
| Breite | 113mm |
| Höhe | 146mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSC630ET4AF |
|---|---|
| EAN | 3606480677434 |
| ETIM | EC000091 |
| ECLASS | eClass_10_AIZ439015 |
| Gewicht | 43.1 kg |
| Gewicht (verpakt) | 45.3 kg |
Benamingen
BTS Canalis busbar busbar trunking indoor application medium power straight element trunking box
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















