€ 2.465,30
% € 3.715,18 (33.64% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 1-2 Maanden
Art. No: WST8810017166 P/N: KSC630ET4A Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric KSC630ET4A CANALIS ELEMENT SUR MESURE 630 A CANALIS ELEMENT SUR MESURE 630 A"
Schneider Electric KSC straight element, 630A, dimensional length, transportation
Schneider Electric KSC630ET4A
EAN 3606480677397
Beschrijving
Canalis KSC gerades Element, 630A, Maßlänge, Transport.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Ausführung | Einzel |
|---|---|
| Bemessungsstrom AC 50 Hz | 630A |
| Polzahl | 4 |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 4 |
| Flexibel | |
| Bemessungsspannung AC 50 Hz | 690V |
| Anzahl der Abgangsstellen | 0 |
| Farbe | weiß |
| RAL-Nummer | 9001 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Länge | 1995mm |
| Breite | 113mm |
| Höhe | 146mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | KSC630ET4A |
|---|---|
| EAN | 3606480677397 |
| ETIM | EC000091 |
| ECLASS | eClass_10_AIZ439015 |
| Gewicht | 43.1 kg |
| Gewicht (verpakt) | 48.1 kg |
Benamingen
BTS Canalis busbar busbar housing busbar trunking indoor application medium power straight element
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















